Investoři 2017-11-13T11:54:37+00:00

Investoři

 

Buďte o krok před ostatními a investujte do budoucnosti zemědělství.

  • Jste investor a chtěl byste investovat do projektu, který má obrovský potenciál?

  • Nejste si jisti návratností investice?
  • Naše aquaponické systémy lákají mnoho zákazníků. Tito zákazníci mají chuť se o aquaponii starat, chuť změnit dosavadní zaměstnání, popřípadě mají i prostory, kam lze aquaponii umístit, jediné, co tito zákazníci nemají, jsou dostatečné finance na pořízení aquaponie a na následný provoz.

  • Naše společnost zaručuje investorům, že systém bude funkční a bude produkovat takové množství zeleniny a ryb, aby se investice dle dohod vrátila. Proto je investice do aquaponie velice výhodná a s minimálními riziky.

Nabízíme investorům možnost investovat do našich aquaponických systémů. Z farem budeme veškerou zeleninu i ryby vykupovat a můžeme směřovat finance z těchto obchodů dle dohody jak na zákazníka, tak i na investora. To investorovi zajistí, že bude dohoda plněna tak, jak bude domluveno. Zároveň je investice ochráněna dalšími způsoby, které jsou součástí třístranné smlouvy.

Zeleniny, ovoce i ryb v BIO kvalitě se trh nikdy nenasytí.

Naše společnost své zakázky realiozuje se zodpovědností jak k nastávajícím zákazníkům, tak především k těm stávajícím. Nedovolíme, aby se trh nasytil zeleninou od našich zákazníků. Na většinu produktů z aquaponie máme smluvně zajištěn dlouhodobý odbyt ještě před tím, než započneme stavbu farmy. Vždy se zákazníky konzultujeme rizika v případě, že chce pěstovat tu zeleninu, která je špatně prodejná. V případě, že zákazník nechá výběr produktu, který se bude na farmě pěstovat na nás, nehrozí, že bude problém s prodejem zeleniny nebo že její výkupní cena klesne.

Chcete vědět více?

Kontaktujte specialistu