Rodiny 2019-08-04T12:23:04+00:00

Rodiny

Buďte soběstační a dopřejte svým nejbližším ty nejkvalitnější potraviny.

  • Zajímá Vás co jíte?

  • Nechcete potraviny z druhé strany Evropy?

  • Chcete jíst zdravě?
  • Jestli ano, tak je aquaponický systém RODINA vhodný právě pro Vás.
  • Největší výhoda aquaponie je v tom, že máte zeleninu, ovoce a ryby celoročně, máte je doma nebo ve skleníku a oproti zelenině z obchodů jsou i velice chutné.
  • Potraviny vyprodukované z aquaponického systému jsou v BIO kvalitě, absolutně bez chemie a bez postřiků.

V naší nabídce je nyní mnoho systémů vhodných pro rodiny, nebo pro ty, kteří si chtějí přivydělat prodejem produkce z aquaponického systému. V každém takovém systému lze vyprodukovat tisíce kusů zeleniny a stovky kilogramů ryb. Lze zde pěstovat saláty, jahody, bylinky, rajčata, okurky, papriky atd. a vychovat desítky druhů ryb. V případě že ryby nejíte, můžete v systému chovat i krásné KOI kapry a mít je jako kamarády 🙂

Naše systémy mají certifikaci o nezávadnosti a certifikaci na styk s pitnou vodou. Máte tedy jistotu, že z našich systémů nejdou ropné výluhy do vody a následně do potravin. Víte proto, že rodině dáváte k jídlu to nejzdravější, co dnešní moderní zemědělství nabízí. A co nesníte, to můžete prodat vašim sousedům nebo v komunitě.

Pro náročné je zde možnost zakoupit i kontejnerový aquaponický systém, který je z velké části automatický a můžete krmit, měřit kvalitu vody atd. i na dálku a můžete vše ovládat pomocí telefonu, tabletu nebo PC. Kontejner je vybavený i kamerami s dálkovým přístupem.

Zajímá Vás to?

Kontaktujte nás