Zemědělci 2018-09-28T19:13:21+00:00

Zemědělci

Jsme tu abychom vám pomohli využít nepotřebné zemědělské stavby.

  • Máte nevyužívané zemědělské budovy, kravíny, vepříny a jiné prostory?
  • Udělali jste z nich skladové prostory, ale stále hledáte pro tyto budovy využití, ke kterému byly postaveny, a to k zemědělství?

  • Nejste si jisti, že prodáte Vaši produkci?
  • Právě proto jsme vyvinuli aquaponický systém speciálně pro tyto účely.

  • Jedná se o aquaponický systém, který nepotřebuje sluneční světlo, které nahrazujeme světlem umělým.
  • Zemědělcům zároveň nabízíme výkup veškeré zeleniny, ovoce i ryb za předem sjednanou cenu.

Skoro každý zemědělec v České republice má nevyužité prostory, které by chtěl v budoucnosti opět využít k zemědělské činnosti. Jedná se především o prázdné kravíny, vepříny a haly. Zároveň jsme všichni v posledních letech zaznamenali sucho a je jasné, že bude hůř.

Aquaponie je odpovědí na problémy posledních let. Dá se umístit do jakýchkoliv prostor, využívá jen 10% vody oproti klasickému zemědělství a produkty z aquaponie se prodávají za nesrovnatelně lepší ceny než klasická zelenina z pole. Také se v aquaponii nevyužívá půda, zelenina roste na vodě, proto zde nenajdeme škůdce, kteří se převážně vážou k půdě. Dokážeme rostlinám, zelenině, ale i ovoci připravit takové světelné spektrum, které potřebují. Rajčata proto mají chuť jako rajčata, jahody chutnají jako jahody a například salát vyroste v aquaponickém skleníku do sklizně za 20 dní.

Zákazníci poznají rozdíl ihned. Zelenina z aquaponie je mnohem lepší, chutnější a krásně šťavnatá. Věřte, že si Vaši zákazníci takto vypěstované zeleniny a vychovaných ryb budou velice vážit a budou se k vám rádi vracet.

Zároveň je možnost se domluvit s naším partnerem na výkupu kompletní produkce z aquaponické farmy. To zajistí klid a jistoty v tomto podnikání.

Takže jestli chcete být u zrodu nového druhu zemědělství, tak nyní je ta správná doba.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás