Pojďte investovat do dluhopisů

Jak jste si všimli, na našich webových stránkách, neustále rosteme. O naše farmy je zájem ve světě a jen v České republice máme zájemce o farmy v hodnotě 269.000.000,-Kč. Také v letošním roce dokončujeme s naším partnerem v Číně největší aquaponickou farmu na světě a ihned začínáme dělat další farmu v Nan Changu. O zájemcích v Africe a v arabských zemích nemáme také nouzy. Bohužel v tuto chvíli nejsme schopni uspokojit ani 10% zájemců v cizině a naše síly nám na velké projekty nestačí. Zároveň jsme se rozhodli vzhledem k velké poptávce po rodinných systémech, že otevřeme jediný evropský E-shop s aquaponickými systémy pro rodinu a hobby aquaponisty.

To jsou důvody, proč jsme se rozhodli dále růst a proto potřebujeme investovat do naší společnosti, do odborníků a do zásob na náš připravovaný E-shop.

Zároveň ale chceme aby naši investoři byli i naši přátelé a hlavně lidé, kteří se zajímají o aquaponii a o zdravé potraviny. Nehledáme nikoho, kdo by s námi chtěl spolupracovat a investovat do nás jen kvůli zisku. Proto jsme se rozhodli že vydáme dluhopisy a doufáme že se nám podaří spojit lidi, kteří v aquaponii vidí více než jen výdělek. Ano, aquaponie obrovsky roste a nyní se o ní zajímá celý svět tak je dobré neusnout na vavřínech.

Co nabízíme?

Roční zhodnocení investice 4%. Proč ne více? Nechceme spekulovat!

 

Chcete investovat? Kontaktujte nás

Pro stažení emisních podmínek klikněte níže:

Emisní podmínky Farma pro všechny.pdf

2019-08-27T10:49:30+00:00 27.08.2019|Novinky|